Anasayfa / Barkod Programı / Özel Yazılım

Özel Yazılım

Sizlere yaklaşık 40 yıldır sektörde hizmet veren bir firma olarak en büyük vaadimiz memnuniyetiniz olmaktadır. Günümüzde insanlar gittikleri işletmelerin dış görünüşüne ve yansıttığı imaja büyük bir önem vermektedirler.Tabii bu konuyu iş alanında kendiniz tecrübe etmeniz çok daha zevkli olacaktır.Sipariş alımında adisyon görevi üstlenmekten tutalım da adisyonların ödenmesine kadar her alanda tüm çalışanlara destek olarak işletme içindeki servis hızını maksimum düzeye getirmektedir. Barkod Sistemi  çok fonksiyonlu bir yapısı olmaktadır ve işinizin her alanında sizlere destek olma görevini üstlenmektedir.

Özel Yazılım işletmeler için başlı başına büyük bir nimettir. Restoranlarda başarının en temel sırlarından birisi disiplindir.Onlar sürekli üstlerine katarak ilerler ve büyürler.Zira biz bu ürünü geliştirirken alanında uzman kişilerle çözüm ortaklığı yapmış bulunmaktayız. Bu da sizlerin ihtiyacının doğru analiz edilerek, Hemen bize ulaşın ve daha detaylı bir bilgi aktarımını gerçekleştirebilelim.Geçici müşteriler ile ayakta duran işletmeler çok uzun süre piyasa etkilerine katlanamaz ve eriyip giderler.Profesyonel görünen ve iş disiplinine sahip işletmeler müşteriler tarafından çok daha fazla rağbet görmekte ve devamlı müşteri portföyü daha çabuk oluşmaktadır.İşletme içerisinde bulunan kapalı kutu ürünlerin stoklarını tutabilir, adisyon alabilir, ödeme alabilir, fiş kesebilir ve genel raporlama işlemlerini bu yazılım üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Şu an okuduğunuzda bile birkaç personelin yükünü tek başına üstlendiğini az çok kendiniz de görebilirsiniz.Hem iş yükünü azaltmakta, hem iş disiplini oluşturmakta hem de müşterilerin gözünde sizleri profesyonel bir işletme sıfatına sokabilmektedir.Restoran yazılımına sahip olmak isteyen bir işveren elbette ki bu noktada çok hassas olmalı ve tercihini en doğru şekilde yapmalıdır. Burada bu imajı yakalayabilmek için restoran yazılımları büyük bir iş üstlenmektedir.barkodlu Hızlı Satış cevaplanması anlamına gelmektedir.Ancak devamlı müşteri kısacası müdavim sahibi olan işletmeler için böyle bir durum söz konusu değildir.Bu imajı doğru bir biçimde oluşturmak işletmeler ve işverenler için büyük önem arz etmektedir.Disiplinli çalışan restoranlar müşterilere daha bir hoş görünmektedir. Bunda profesyonel görünümün etkisi çok büyüktür.

Bir önceki yazımız olan Özel Barkod Yazılımve Stok Programı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Reklam

Bir önceki yazımız olan market yazılımıve Stok Programı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir