Anasayfa / Barkod Programı / STOK YAZILIMI

STOK YAZILIMI

Stok Yazılım Programı anlık olarak işletme yöneticilerinin stokların takibini yapabilmelerine olanak tanımaktadır. Yoğun iş akışı içerisinde depoya gidecek zamanı bulunmayan işletme sahiplerinin oturdukları yerden depo kontrolü ve sayımı yapabilmesine olanak tanımaktadır.

Stok yazılımı ile depodan giriş çıkışları kontrol edebilir ayrıca ürün başına elde edilen kar marjlarının ne durumda olduğunu da rahatlıkla görebilirsiniz. Her sektördeki işletme için dizayn edilmiş olan bu programlar işletmenizin yönetiminde sizlerin en büyük yardımcısı olacaktır.

Uzaktan kontrol etmek mekanizması ile birden fazla şubesi bulunan işletmelerin depo kontrolleri de yine tek bir merkezden yapılabilmektedir İş akışınızı kaliteli bir şekilde yönetmek ve işletmenizin her bir noktasında tam hakimiyet kurmak istiyorsanız stok yazılımını işletmenize entegre etmeye başlamalısınız…

 

Bir önceki yazımız olan OTO YEDEK PARÇA TAKİP PROGRAMI başlıklı makalemizde depo kayıt, depo programı ve depo sayım ve Stok Takip Programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Bir önceki yazımız olan market yazılımıve Stok Programı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir